6 команд боролись за Кубок з футболу «Стрижавка СUP-2022» під патронатом Михайла Демченка

Дата: 23.02.2022 16:08

Фото без описуЗдорова молодь і розвиток спорту завжди залишатимуться пріоритетом для Стрижавської громади. 22 лютого в спортивному залі Сосонського ліцею під патронатом голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка вже другий рік поспіль було проведено справжнє спортивне свято — дитячий Кубок з футболу «Стрижавка СUP-2022».

На спортивний захід завітали голова Стрижавської громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту,  культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник та директор КЗ «ДЮСШ «Десна» Андрій Заводян.

Цей захід — ще одна можливість підтримувати і популяризувати спорт , формувати сильну команду, котра представлятиме громаду на змаганнях різних рівнів.

У своєму вітальному слові голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко зазначив: «Дуже приємно, що другий рік поспіль турнір «Стрижавка СUP» зібрав так багато дітей. Пишаюся, що наша молодь займається спортом і заохочує інших до здорового способу життя. Наше завдання — підтримувати їх в усіх починаннях. Бажаю всім учасникам змагань  удачі, наполегливості, наснаги та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу і  велич духу».

Михайло Іванович подякував усім  учасникам турніру, тренерам, організаторам - Вінницькій районні федерації футболу та КУ ДЮСШ «Десна» Стрижавської селищної ради за те, що вони виховують, загартовують та розкривають талановиту молодь.

У футбольному протистоянні зійшлися 6 команд: вихованці КЗ ДЮСШ «Десна - 1» та  «Десна - 2» Стрижавської селищної ради, вихованці  КЗ ДЮСШ «Жмеринка» Жмеринської міської ради, вихованці ДЮСШ «Авангард» Калинівської міської ради, ДЮСШ Калинівської міської ради та вихованці ДЮСШ Гніванської міської ради. Це спортсмени 2011-2012 років народження.

Після закінчення всіх ігор відбулася урочиста церемонія вручення призів переможцям та призерам, не забули і про кращих гравців.

Ігри проходили за коловою системою і за результатами вирішальних матчів визначили переможців та призерів чемпіонату:

• 1 місце - КЗ ДЮСШ «Жмеринка» Жмеринської міської ради
  • 2 місце - ДЮСШ «Авангард» Калинівської міської ради
  • 3 місце- КЗ ДЮСШ «Десна №1» Стрижавської селищної ради

Кращим гравцем визнали Ніколайчука Даніїла (ДЮСШ «Авангард» Калинівкої МТГ), кращим воротарем — Чайковського Марка (Калинівська МТГ), кращим бомбардиром — Денисюка Данила («Десна -  1» Стрижавської ТГ), MVP гравцем — Їжакевича Томаша (Жмеринська МТГ), кращим захисником - Олійника Матвія («Десна -  2» Стрижавської ТГ).

Усі переможці отримали кубки, медалі і грамоти. Вітаємо усі команди з чудовою видовищною грою, а призерів — із заслуженими нагородами!

Для того, щоб взяти участь в змаганнях і досягнути певних перемог потрібно наполегливо і  системно тренуватися. Тут провідну роль відіграють тренери, які завжди поруч із юними спортсменами. Саме їх педагогічна майстерність формує  окрім спортивних і моральних якостей юних футболістів, ще і впевненість, волю до перемоги, вміння тримати удар, гартувати сили духу та незламність.