У Стрижавській громаді розгорнуто цілодобові пункти чергування

Дата: 24.02.2022 18:27

Фото без описуСьогодні, 24 лютого, у зв’язку з воєнним станом у нашій державі, під головуванням голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка,  проведено позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В кожному населеному пункті Стрижавської територіальної громади розгорнуто цілодобові збірні евакуаційні пункти та центри комунікації з громадськістю:

• смт Стрижавка  (Адмінбудівля селищної ради, вул. 40-річчя Перемоги,7  та КЗ «Стрижавський ліцей №2», вул. Київська,174);

• с. Сосонка (Адмінбудівля колишньої сільської ради с. Сосонка, вул. Миру, буд. 1);

• с. Мізяківські Хутори (КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей», основна будівля, вул. Центральна, 22);

• с. Переорки ( Переорський клуб, вул. Шевченка, 18А);

• с. Пеньківка (КЗ «Пеньківський ліцей» с.Пеньківка, вул. Жовтнева,110);

• с.Бруслинівка, (КЗ «Бруслинівська початкова школа» с. Бруслинівка, вул. Згарська, 35);

• с.Підлісне (КЗ «Початкова школа села Підлісне» с. Підлісне, вул. Лісна,121А);

• с. Супрунів (клуб с.Супрунів, вул. Центральна 77);

• с.Дорожне (Адмнбудівля колишньої сільської ради с. Дорожне, вул. Шевченка, буд. 1 );

• с.Медвідка (клуб с. Медвідка, вул. Золота 1);

• с.Лаврівка  (КЗ «Лаврівська гімназія», с. Лаврівка, вул. Незалежності, 3А);

• с. Славне (КЗ «Сосонський ліцей», вул. Корольова, 1 та КЗ «Стрижавський ліцей №2», вул. Київська,174).  Контактна особа по селищу Славне Сидоренко Галина Андріївна.

Телефони гарячої лінії :

• приймальня Стрижавської селищної ради, тел. 58-52-96
  • ЦНАП Стрижавської селищної ради, тел. 58-52-97
  • Старший дільничний Олександр Володимирович Хамлак – 096 951 52 42

Наразі Стрижавська селищна рада працює у цілодобовому режимі. Освітній процес в дошкільних та освітніх закладах територіальної громади – призупинено!

Стежте за повідомленнями на наших офіційних сторінках!

Протокол комісії ТЕБ та НС