До 26 квітня 2022 року на Вінниччині заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі з вмістом етилового спирту понад 35% об’ємних одиниць

Дата: 22.03.2022 16:54

Фото без описуЗгідно із внесеними змінами до наказу Начальника обласної військової адміністрації та військового командування від 26 лютого 2022 року №3 «Про заборону торгівлі на території області алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі», повідомляємо:

з 00 год. 00 хв. 22 березня 2022 року до 26 квітня 2022 року на території Вінницької області ЗАБОРОНЕНО торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі з вмістом спирту етилового понад 35 відсотків об'ємних одиниць.