Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 24.03.2022 16:00

Фото без опису24 березня під головуванням голови Стрижавської територіальої громади Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять українських військових та всіх цивільних: дорослих і дітей, які загинули від рук російських окупантів.

На порядок денний було винесено  13  питань.

Члени виконкому схвалили зміни до програм:

•  Комплексної програми соціального захисту населення Стрижавської територіальної громади на період до 2025 року.

•  Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

•  Комплексної програми благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства на території Стрижавської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Заслухали та схвалили звіт директора комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради про роботу за 2021 рік.

Начальник загального відділу апарату селищної ради Олександр Вдовик поінформував про підготовку до проведення евакуаційних заходів на території Стрижавської територіальної громади.

Затвердили заходи з організації щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території Стрижавської територіальної громади, а саме:

1) приведення у належний санітарний стан території населених пунктів громади, прибудинкових територій, а також здійснити  заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових відходів;

2) проведення заходів із санітарної очистки територій пам’яток культурної спадщини;

3) проведення заходів із санітарної очистки наявних пам’ятників та меморіалів, пам’ятних знаків;

4) здійснення заходів щодо приведення у належний санітарний стан прилеглих територій підпорядкованих бюджетних установ ;

5) організацію виконання заходів з приведення до належного санітарного стану смуг відведення автомобільних доріг комунальної власності з додержанням вимог охорони праці та безпеки руху, ліквідації чагарникової порослі на узбіччях і в смузі відводу, укосах та розділювальних смугах;

6) упорядкування доріг, вулиць та тротуарів населених пунктів ;

7) проведення заходів із благоустрою парків, скверів, алей;

8) прибирання та приведення в належний санітарний стан кладовищ;

9) виконання комплексу заходів по  озелененню територій населених пунктів;

10) контроль за підтриманням власниками об’єктів дорожнього сервісу (автозаправні станції, заклади ресторанного господарства, готелі, тощо), які межують зі смугою відведення автомобільних доріг або в ній розташовані, належного санітарного стану прилеглої території та недопущення фактів несанкціонованого розміщення відходів.

Члени виконкому схвалили усі проєкти рішень, які були винесені на порядок денний.