Практичне заняття з надання першої домедичної допомоги для добровольців Стрижавської ТГ

Дата: 29.03.2022 12:12

27 березня відбулося практичне заняття з надання першої домедичної допомоги для добровольчого формування Стрижавської селищної територіальної громади.

Майже 50 учасників отримали навички першої домедичної допомоги за алгоритмами тактичної медицини САВС, навчилися зупиняти кровотечу, накладати пов’язку (основи десмургії) та пройшли основи транспортування постраждалого.

Голова територіальної громади Михайло Демченко подякував організатору волонтерського руху  "Перша допомога. Вінниця" Сергію Кіржа, який відгукнувся на запрошення і допоміг організувати тренування.