Троє захисників з Стрижавки загинули у боях за Україну

Дата: 29.03.2022 21:20

Фото без описуСьогодні Стрижавська територіальна громада у жалобі. Прийшла сумна звістка про загибель трьох наших земляків, які мужньо захищали Україну у війні з російською федерацією.

Сергій Петрович Наконечний 1986-го року народження був навідником 3-го мотопіхотного відділення 2-го мотопіхотного взводу 2-ої мотопіхотної роти. 27-го березня біля населеного пункту Лупарево Миколаївської області отримав осколкові поранення, несумісні з життям. У Сергія Петровича залишились батьки, син та донька.

27-го березня біля Лупарево Миколаївської області обірвалося життя і Віталія Вікторовича Граба — навідника 1-го мотопіхотного відділення 1-ого мотопіхотного взводу 2-ої мотопіхотної роти. Він був мобілізований до українського війська        1-го березня. У червні Віталію Вікторовичу повинно було виповнитися 33 роки. Осколкові поранення зупинили серце молодої людини. Вдома залишились  батьки.

Безвісти зниклим з 2-го березня вважався Микола Григорович Обертій 1972-го року народження. Він був командиром гранатометного відділення бойового взводу 2-ої розвідувальної роти військової частини А1445 забезпечення. Потрапив під ворожий обстріл поблизу населеного пункту Лугове Запорізької області. 26 березня тіло Миколи Горигоровича доправили до Запоріжжя. У героя залишилась родина: батьки, дружина і двоє дітей.

Церемонія прощання з Сергієм Наконечним та Віталієм Грабом відбудеться 31 березня о 11:30 за адресою: смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 7 (біля Стрижавської селищної ради).

Про час поховання Миколи Обертія повідомимо додатково.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким наших земляків!

Ми ніколи не пробачимо ворогам сліз та горя, які вони принесли на нашу землю.

Вічна пам'ять Героям! Герої не вмирають!