Жителів громади навчали надавати домедичну допомогу

Дата: 30.03.2022 21:02

Фото без опису30 березня відбулося повторне практичне заняття з надання першої домедичної допомоги для цивільного населення, добровольців та медичних працівників КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Стрижавської  територіальної громади».

Навчання проводив організатор волонтерського руху  "Перша допомога. Вінниця" Сергій Кіржа.

Більше 50 учасників отримали навички першої домедичної допомоги за алгоритмами тактичної медицини САВС, навчилися зупиняти кровотечу, накладати пов’язку (основи десмургії) та пройшли основи транспортування постраждалого.

Будь-якій людині і в мирному житті, і на війні знадобляться навички першої домедичної допомоги. Це те, що допоможе врятувати життя до приїзду швидкої. Для навчання не потрібна ні медична, ні військова освіта.