Гуманітарна допомога з Німеччини

Дата: 01.04.2022 14:35

Фото без опису

З першого дня війни Стрижавська громада активно включилася у процес гуманітарної підтримки біженців та українського війська.

Про це повідомив у своєму телеграм-каналі та на сторінці у Фейсбук голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко: "Ми з вами збирали допомогу своїми силами, а також організували прийом гуманітарних вантажів з-за кордону. Маємо добрі контакти з Німеччиною і вже отримали звідти підтримку — близько 22 тонн речей першої необхідності: продуктів харчування, медичних препаратів та обладнання, засобів гігієни, одягу, постільної білизни. Разом з вантажем нам також передали броньований мікроавтобус, який допомагатиме громаді здійснювати гуманітарну діяльність".

Громада продовжує приймати до себе переселенців і надавати їм допомогу. Вже зареєструвалося майже 300 внутрішньо переміщених осіб, з них 134 дитини. 36 школярів тепер навчаються в наших освітніх закладах.

Очільник громади підкреслив, що робота в тилу надзвичайно важлива. Подякував кожному, хто долучився до неї. Також вдячний друзям з Німеччини за їхню громадянську позицію та підтримку.

Слава Україні!