Освітні заклади громади оперативно та якісно адаптувалися до нових викликів в умовах воєнного стану

Дата: 06.04.2022 10:21

Фото без описуЗ 14 березня усі навчальні заклади Стрижавської громади знову на дистанційному навчанні. Хіба що періодично переривають заняття під час "повітряних тривог".

Нині у такому форматі працюють 10 закладів середньої освіти та 5 — дошкільної.

56 школярів переїхали до нас з інших регіонів і вже доєдналися до навчального процесу. Загалом уроками охоплено 1955 хлопців та дівчат

Дистанційно працюють з педагогами й учні музичної школи. Близько 80% юних спортсменів «Дитячо-юнацької спортивної школи «Десна» також поновити тренування.

Разом з тим, наші школи взяли на себе абсолютно нову роль — стали пунктами гуманітарної підтримки переселенців .У 4-ох таких вже прийняли понад 850 людей.