Відбулась засідання позачергової 40 сесії 8 скликання

Дата: 07.04.2022 16:48

Фото без описуСьогодні, 7 квітня під керівництвом селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання позачергової 40 сесії 8 скликання. Депутати розглянули 18 питань порядку денного.

Затвердили звіт директора комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради про роботу за 2021 рік та фінансовий план комунального підприємства «Турбота» Стрижавської селищної ради на 2022 рік.

Народні обранці проголосували про внесення змін до Положення про орган приватизації житлового фонду, що перебуває у комунальній власності Стрижавської територіальної громади.

Встановили ліміти паливно-мастильних матеріалів для службових автомобілів, балансоутримувачем яких є відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту культури та туризму селищної ради, та надання дозволу на його використання на 2022 рік.

Депутати підтримали рішення про затвердження Детального плану території для будівництва та обслуговування будівель та споруд бази відпочинку на території Пеньківської сільської ради Літинського району Вінницької області, за межами населеного пункту (с. Супрунів).

Також розглянули земельні питання, які безпосередньо стосуються жителів громади.
Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.

Детальніше можна ознайомитися з кожним проєктом рішення на офіційному сайті Стрижавської територіальної громади.