ДО УВАГИ переселенців, які зараз мешкають в Стрижавській ТГ

Дата: 10.04.2022 20:48

Фото без опису11 квітня 2022 спільно з партнерами з UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні ми розпочинаємо реєстрацію на отримання фінансової допомоги людей, які змушені були покинути свої домівки та зараз перебувають в Стрижавській територіальній громаді

Вже завтра наші колеги будуть приймати людей за адресою:

• смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 7 (ЦНАП). Графік роботи: з 9.30 до 18.00.
  • с. Мізяківські Хутори, вул. Пушкіна, 8б (колишня сільська рада). Графік роботи: з 10.00 до 14.00.
  • с. Лаврівка, вул. Незалежності, 3а (Лаврівський ліцей). Графік роботи: з 10.00 до 13.00.
  • с. Дорожне, вул. Шевченка, 1 (колишня сільська рада). Графік роботи: з 14.00 до 17.00.
  • с. Пеньківка, вул. Жовтнева, 83 (колишня сільська рада). Графік роботи: з 14.30 до 17.00.

Для  реєстрації при собі необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу (за наявності документи дітей та інших осіб яких Ви супроводжуєте). Це може бути:
- паспортID карткаДокументи з додатку «ДІЯ»;
- індивідуальний податковий номер (ІПН);
- водійське посвідчення;
  або інші документи, що посвідчують особу чи надають можливість ідентифікувати її.

УВАГА: Буде достатньо, якщо буде присутня одна людина від родини з оригіналами документів на кожного члена родини, які переїхали з ним. Якщо немає оригіналів документів, всі члени родини повинні бути присутні.
Після  проходження процедури реєстрації очікуйте на смс-повідомлення про надходження коштів.

ВАЖЛИВО!!! Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид допомоги, який реалізують різні агенції.