Продовжуємо акцію #ЧистаГромада: жителі села Дорожне розпочали роботи з благоустрою на місцевому кладовищі

Дата: 11.04.2022 08:39

Фото без описуАкція #ЧистаГромада. продовжується. Цими днями жителі села Дорожного розпочали роботи з благоустрою на місцевому кладовищі.

"Нам разом вдалося вивезти багато сміття, сухого листя, трави та гілля. День видався дуже продуктивним, усі гуртом попрацювали на славу. Вийшли майже пів сотні людей. Дякую старості та усім небайдужим жителям громади, які відгукнулися та прийшли навести лад біля могил свої рідних та на території кладовища. Особлива вдячність переселенцям з Вугледара Донецької області, Чернігова та Ірпеня, які працювали разом із усіма.Працюємо! Перемога за нами!", - зазначив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко на своїй сторінці у Facebook.