Підтримка людей, які зазнали вимушеного переміщення

Дата: 11.04.2022 09:07

Фото без описуНа сьогоднішній день, людей, які зазнали вимушеного переміщення у Стрижавській громаді вже понад 700. Люди тікали від обстрілів та бомбардувань, з мінімальним набором речей. Інколи зовсім без нічого.

Тож нині усі вони потребують і соціальної, і психологічної допомоги.

Дванадцятьом родинам ми передали продуктові набори. Це сім'ї з Маріуполя, Броварів, Харкова, Донецька, Києва, Чернігова. Їхні історії - правдиві і проникливі. Старші люди, маленькі діти були вимушені залишити рідні домівки і пережили глибоке потрясіння.

"Дуже хочеться, щоб у наших селах їм було затишно та спокійно. Над цим і працюємо. Постійно оновлюємо списки їхніх потреб, щоб максимально забезпечити необхідним.Дякую кожному, хто долучається до такої роботи. Зокрема пастору Церкви адвентистів сьомого дня Владиславові Мікулі з Вінниці за підтримку людей у скруті.Закликаю всіх єднатися навколо добрих справ!" , - зазначив Михайло Демченко, голова Стрижавської територіальної громади.