Отримали гуманітарний вантаж від друзів з Німеччини - Михайло Демченко (Відео)

Дата: 12.04.2022 22:47

Фото без опису15 тонн важливої допомоги для Стрижавської громади, яка й надалі продовжує приймати внутрішніх переселенців і забезпечувати їхній побут та адаптацію. Повідомляє у своєму телеграм-каналі та на сторінці у фейсбуці голова Стрижвської ТГ Михайло Демченко.

У важтажі — продукти харчування тривалого зберігання , ліки та медичне обладнання, одяг, постільна білизна та тканини для її пошиття. А ще — дитячі візочки, медичні кушетки та ноші для транспортування поранених.

Разом з вантажем громаді передали броньований мікроавтобус “Мерседес”.

"Частину отриманої гуманітарної допомоги ми, як і попереднього разу, передамо громадам у постраждалих від бойових дій регіонах" - наголосив Михайло Демченко.

Очільник громади подякував усім, хто допоміг з логістикою та супроводом вантажу. Особливі слова вдячності жителям дружньої Німеччини за постійну підтримку!