Великоднє привітання голови Стрижавської ТГ Михайла Демченка (Відео)

Дата: 24.04.2022 10:00

Фото без описуХристос воскрес, дорога громадо!

Цей Великдень зустрічаємо у ще більш складних обставинах, ніж у минулі роки. Рівно два місяці Україна бореться. І кожен з нас тримає оборону, день за днем наближаючи перемогу. На фронті, в тилу, у пунктах допомоги переселенцям, у волонтерських центрах, на робочих місцях.

З нашої громади на передову вирушив особливий вантаж: великодні частування, які ви готували з особливою щирістю, а ще — малюнки й побажання від дітей, які подорослішали за таких надзвичайних обставин. Цей великий великодній “кошик” — наш із вами внесок задля підтримки бойового духу захисників та захисниць України. Щоб вони відчували потужну силу тилу й Великодня!

Мир дається нам дуже дорогою ціною, але ці дні дають іще більший поштовх до духовного зростання. Ставаймо кращими кожен на своєму місці. Хай рідні та близькі будуть поруч, живі та здорові. Бажаю душевної рівноваги та непохитної віри в перемогу!