Михайло Демченко закликав відмовитись від штучних квітів на кладовищах

Дата: 27.04.2022 12:26

Фото без описуТрадиційно перша неділя після Великодня в народі вважається днем пам’яті та шани всім померлим. Цей день у народі називають проводи. Згідно релігійних канонів у поминальну неділю на кладовищі зустрічається енергія живих та померлих. В цей день душі померлих зустрічають своїх рідних та близьких при вході на цвинтар.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко звернувся до жителів громади з проханням не використовувати штучні квіти, вінки та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику на кладовищах.

"Щороку ми збираємо тонни пластику і кожної весни вони до нас повертаються штучними квітами у провідну неділю.Традиція нести на могили пластикові букети — токсична. Вона не несе користі ані померлим, ані їхнім близьким, натомість отруює довкілля. Дорога громадо, щиро прошу вас відмовитись від штучних квітів на кладовищах у ці поминальні дні!Несіть живі! Ваша пам'ять про дорогих серцю людей від того не стане меншою!
Дбаймо разом не лише про минулі покоління, але й про майбутнє наших дітей!", - зазначив Михайло Іванович на своїй офіційній сторінці у Faceebok.