Більше 100 пакунків гуманітарної допомоги отримали переселенці в Стрижавській громаді

Дата: 28.04.2022 12:01

Фото без описуСтрижавська громада продовжує піклуватись про тих, хто вимушено покинув свої домівки та знайшов прихисток у нашій громаді. Працівники відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради для зареєстрованих біженців за поданими потребами формують та видають набори гуманітарної допомоги з продуктами харчування, предметами особистої гігієни та речами. Від початку війни видано більше 100 пакунків.

Для отримання гуманітарної допомоги особам, які зареєстровані у Стрижавській громаді як переміщені особи з територій України де ведуться бойові дії необхідно звернутися у відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради ????(тел. 096-495-74-74 начальник відділу Ольга Тютюнник).