Подати заявку про пошкоджене майно під час війни можна через "Дію" або звернутись у ЦНАП

Дата: 29.04.2022 12:04

Фото без описуУ разі пошкодження вашого будинку, квартири або іншого майна треба зареєструвати заявку через "Дію" або звернутись у ЦНАП Стрижавської селищної ради для подання повідомлення про пошкоджене майно. Подати це повідомлення можна незалежно від Вашого місця проживання або перебування.

Що для цього потрібно?

Зібрати якомога більше інформації про пошкоджене нерухоме майно: тип об’єкта, реєстраційний номер нерухомого майна згідно з відомостями з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (за наявності), загальна площа, адреса (місцезнаходження), відомості про кількість осіб, що проживали, відомості про пошкодження або знищення нерухомого майна (дата та орієнтовний час настання події, опис пошкодження, фото-, відеофіксація (за наявності).

•  Взяти паспорт чи інші документи, які засвідчують особу власника майна, ідентифікаційний код.
  •  Завітати у ЦНАП Стрижавської селищної ради: вул. 40-річчя Перемоги,7.

Телефони для додаткової інформації : +380673227377,

стаціонарний телефон (0432)585-297

Також можете самостійно подати заявку про пошкоджене майно у мобільному додатку чи порталі "Дія":

1.Оновіть застосунок до останньої версії.

2.Натисніть "Послуги", потім "Повідомлення про пошкоджене майно".

3.Вкажіть інформацію про пошкоджений об'єкт: ПІБ власника, ідентифікаційний код, контактні дані та інформація про об’єкт, що було пошкоджено.

Далі очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом найближчим часом. Держава гарантує відбудову зруйнованого через війну майна.

Україна переможе! Слава нашим Захисникам!