Комунальники Стрижавської громади до Поминальних днів наводять лад на кладовищах громади

Дата: 29.04.2022 15:59

Фото без описуЗа українськими традиціями перший тиждень після Великодня вважається поминальним або провідним. Жителі громади прибирають домівки та наводять лад на кладовищі. Готують кладовища до свят і комунальники - прибирають територію та щодня вивозять сміття, яке накопичилося за зиму, старі вінки та штучні квіти, сухе гілля, також вивозять залишки трави та гілля.

Під час прибирання кладовищ задіяли пять одиниць техніки – екскаватор JCB, камаз та два сміттєвози та погрущик Manitou.

Вкорте звертаємось до жителів з проханням не нести на кладовища штучні квіти. Адже їх в нашій країні не переробляють, і вони перетворюються на тонни пластикового сміття. Альтернативний варіант пластиковим квітам – живі. Ваша пам'ять про дорогих серцю людей від того не стане меншою! Дбаймо разом не лише про минулі покоління, але й про майбутнє наших дітей!