Митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Божественну літургію у храмі архістратига Михаїла в с. Сосонка

Дата: 02.05.2022 09:03

Фото без описуЦими днями Стрижавська громада приймала особливого гостя - Митрополита Вінницького і Барського Симеона, який спеціально приїхав до Сосонки, щоб звершити Божественну літургію у храмі архістратига Михаїла.

Разом із поважним гостем здійснила традиційний пасхальний хресний хід навколо храму, а пізніше Владика освятив прапори України та Вінницько-Барської єпархії, після чого їх підняли на флагштоки біля храму.

"Ми з вами пам'ятаємо, як на початку війни громада села відмовилась від богослужінь під проводом московського патріархату і приєдналася до Православної церкви України. Я вдячний митрополиту Симеону та настоятелю Сосонської парафії протоієрею Василію Короваю за духовні настанови та молитовну підтримку захисників і захисниць України. Духовний фронт - невід'ємна частина нашої боротьби за незалежність", - зазначив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко.

Очільник громади також висловив слова подяки директору ТОВ «Бестінвест-Агротрейд» Івану Немировському за активну громадянську позицію та фінансову підтримку і храму, і громади.