Термін для подачі документів на конкурс керівника КЗ "Мізяківсько-Хутірський ліцей" продовжено

Дата: 02.05.2022 11:07

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищноі ради повідомляє, що термін для подачі документів на конкурс керівника КЗ "Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області" продовжено до 20 травня 2022 року включно. Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: Вінницька область, смт. Стрижавка, вул.Київська,174 (Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради. Уповноважена особа з прийому документів: головний спеціаліст відділу Кугай Олена).

З додатковою інформацією про умови оплати праці, етапи проведення конкурсу, склад конкурсних комісій, а також примірним переліком питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зразками ситуаційних завдань можна ознайомитися на сайтах: Стрижавської селищної ради (https://stryzhavska-rada.gov.ua/) та Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради (https://vinrvo.gov.ua/)  та за телефонами: (головний спеціаліст). Е-mail: osvitastr@ukr.net.

Конкурсний відбір відбудеться не пізніше 30 травня 2022 року, за адресою: Вінницька область, смт. Стрижавка, вул.Київська,174 (Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та спорту Стрижавської селищної ради) та складатиметься з етапів:

• прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  • перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
  •  допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  • ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
  •  проведення конкурсного відбору;
  •  визначення переможця конкурсу;
  •  оприлюднення результатів конкурсу.