Історія "Меморіалу Слави": хто і чому тут похований?

Дата: 09.05.2022 11:57

Фото без описуМісце пам'яті під назвою "Меморіал Слави", розташоване на Європейській площі у Вінниці, має довгу та складну історію. Колись тут розташовувався Міський сад, але згодом прийшли більшовики і почали ховати своїх загиблих у самому серці міста. Тим самим вони узурпували міський простір, створивши власних "героїв". Контекст Другої світової війни цьому місцю було надано через багато років. Зрештою, в наш час маємо місце, яке через нашарування різноманітних сенсів, вже незрозуміло як сприймати. Про історію вінницького "Меморіалу Слави", про те, хто і чому там похований та що означало це місце для різних поколінь вінничан - дивіться у відео.