Михайло Демченко привітав медичних сестер Стрижавської громади з професійним святом

Дата: 12.05.2022 13:01

Фото без описуВітаю усіх причетних з Днем медичної сестри!

Щиро вважаю, що медична сестра/медичний брат — не просто головні помічники лікаря, але й надійні союзники пацієнта на шляху до здоров'я.

Від їхньої уважності, тактовності і професіоналізму залежить процес одужання і вчасна профілактика.

Неодноразово спостерігав за роботою медсестер/медбратів у Стрижавській громаді. У наших медичних закладах трудиться 22 представники цієї професії.

Безболісно провести маніпуляцію, організувати щеплення, а часом просто вислухати людину — важливі складові щоденної праці.

Нині ж чимало з вас, шановні медсестри і медбрати, надають допомогу захисникам України, дбають не лише про фізичне, але й психологічне здоров'я поранених.

Дякую вам за відданість професії! Нехай вона приносить лише приємні моменти!

Мирних вам буднів!

Щиро - Михайло Демченко,