Команда Стрижавської селищної ради підтримала ініціативу висадки нарцисів

Дата: 14.05.2022 18:38

10 тисяч нарцисів уже прикрашають одне з улюблених місць відпочинку стрижавчан. Ідею висадити їх озвучили жителі громади, а команда селищної ради залюбки підтримала цю ініціативу і приєдналася до неї. Про це повідомив голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Відділ житлово-комунального господарства забезпечив акцію з висаджування квітів водяною помпою. Нарциси одразу ж полили, тому є надія, що усі саджанці приживуться.

«Радію, коли екологічні ініціативи надходять від вас, шановні жителі громади. Це свідчить про усвідомлення власної ролі у впровадженні змін. Ніхто, окрім нас самих, не поліпшить нам простір та довкілля» - наголосив очільник громади.

Сьогодні кожен долучився у міру власних сил — посадковим матеріалом, садовим інвентарем та просто робочою силою.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко подякував ініціаторам акції Таїсії Коровій та усім учасникам й учасницям!