Внутрішньо переміщені особи отримали продуктові набори і засоби гігієни

Дата: 17.05.2022 17:00

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Стрижавська громада приймає вимушених переселенців.Робимо все задля їхнього комфорту і безпеки. Допомагаємо, підтримуємо і координуємо свою роботу з іншими волонтерами та організаціями для максимальної адаптації людей на новому місці.

Чергові продуктові набори та засоби гігієни отримали дванадцять родин з "гарячих" точок України — Луганської, Харківської, Херсонської, Донецької та Миколаївської областей.

Подяка пастору Церкви адвентистів сьомого дня Владиславу Мікулі з Вінниці та Адвентистському Агентству Допомоги та Розвитку в Україні "ADRA Ukraine" за чергову гуманітарну допомогу.

Для отримання гуманітарної допомоги особам, які зареєстровані у Стрижавській громаді як переміщені особи з територій України де ведуться бойові дії необхідно звернутися у відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради (тел. 096-495-74-74 начальник відділу Ольга Тютюнник).