Благодійний турнір на підтримку Збройних Сил України

Дата: 17.05.2022 16:55

Фото без описуВихідними під егідою Вінницької районної асоціації футболу відбувся благодійний турнір на підтримку Збройних Сил України. У турнірі взяли участь 6 колективів: Патріот (Агрономічне), ФК «Гнівань», Олімпік (Вороновиця), Град (Селище), Нива (Стрижавка), Нива (Дашківці), що були розділені на дві підгрупи.

Після матчів групового етапу трійка команд нашої групи розмістилась наступним чином: "Град" з Селища зайняв третє місце, на позицію вище розмістилась ФК «Гнівань», а переможцями тріо стали гравці стрижавської «Ниви».

В благодійному матчі взяв участь голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко. Він підтримав стрижавських футболістів та долучився до благодійної допомоги.

Головною перемогою цього дня стали 11 445 гривень допомоги, які зібрали команди для потреб ЗСУ.