Працівники Стрижавської територіальної громади долучилися до Всесвітнього дня вишиванки

Дата: 19.05.2022 14:51

Щорічно 19 травня відзначається День вишиванки – свято традиційного українського одягу.

Вишиванка – це предмет гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління, попри численні утиски української культури.

Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, а український рід є частиною кореня, з якого виростає Україна.

Вишита сорочка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона символізує любов у сім’ї, вірність та родинну пам’ять.

Дя­ку­ємо на­шим хлоп­цям на пе­ре­до­вій, що сьогод­ні 19 трав­ня 2022 ро­ку ми ма­ємо мож­ли­вість гор­до одяг­ну­ти ви­ши­ван­ки на сво­їй зем­лі! Ви­ши­ван­ка — один із сим­во­лів то­го, що ми за­хи­ща­ємо у вій­ні, а са­ме на­шу на­ці­ональ­ну са­мо­бут­ність! Сьогод­ні ми одя­га­ємо ви­ши­ван­ку щоб ще раз го­лос­но ствер­ди­ти — ук­ра­їн­ці не­за­леж­ні! Бу­ли, є і бу­де­мо зав­дя­ки на­шим Зброй­ним си­лам!

З Днем ви­ши­ван­ки, Ук­ра­їно!