Переселенці та жителі громади отримали продуктові набори від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Дата: 21.05.2022 09:00

Фото без опису

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав Стрижавській громаді продовольство, яке було розфасовано волонтерами громади на 360 продуктових наборів. У кожному — борошно, цукор, олія, сухе молоко, крупи та консерви. Усе це для українців придбала Швейцарська гуманітарна місія. Важливо, що закупівлю здійснили у виробників Вінниччини та інших українських регіонів. У такий спосіб підтримали вітчизняну економіку.

Таку допомогу вже отримали переселенці, підопічні  КУ  «Центр надання соціальних послуг Стрижавської селищної ради» та жителі громади, які опинились в складних життєвих обставинах. На основі потреб людей, які зазнали переселення, Стрижавська селищна рада додала до пакунків засоби особистої гігієни.

Керівник громади Михайло Демченко подякував за підтримку голові штабу Володимиру Гройсману, Вінницькому міському голові Сергію Моргунову та голові Вінницької обласної Ради В’ячеславу Соколову за таку потрібну та важливу підтримку.

Робота гуманітарного штабу — система якісної взаємодії та допомоги. Це спільна праця багатьох партнерів, щоб надавати соціальний захист людям, які його потребують.