Президент УАФ Андрій Павелко з робочим візитом відвідав Вінниччину

Дата: 20.05.2022 21:00

З робочим візитом Вінниччину відвідала делегація Координаційного штабу Української Асоціації Футболу на чолі з Президентом УАФ, членом виконавчого комітету УЄФА Андрієм Павелком.

Керівництво УАФ зустрілось із футбольним активом області, де обговорили низку питань стосовно подальшого футбольного життя країни.

На стадіоні СК «Нива» у м. Вінниці протягом дня пройшла серія благодійних матчів з футболу серед двох вікових категорій: 10-11 років та 15-16 років.

Участь у церемонії нагородження взяли Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, Ірина Борзова Народний депутат України, голова Вінницької обласної асоціації футболу Ігор Гатауллін та голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко.

Команди-учасниці отримали подяки та футбольні м'ячі, а найкращому футболісту кожної команди вручили пам'ятний приз.

Президент УАФ, член виконавчого комітету УЄФА Андрій Павелко подякував громадам Вінниччини за допомогу родинам спортсменів, адже чимало з них нині проживають тут і вже встигли трішки адаптуватися.

Загалом подібні матчі пройшли у трьох районах області. Такий формат змагань дає можливість внутрішньо переміщеним юним футболістам не втратити форму і мати перспективу грати у складі Національної збірної України.