Митрополит Симеон звершив Божественну літургію у Стрижавській громаді

Дата: 23.05.2022 10:00

Фото без описуВіра у перемогу — перший крок на шляху до реальної перемоги. Саме тому парафіяни храмів Стрижавської громади постійно моляться за Україну та мир у ній, за підтримку захисників та захисниць України. Цього тижня «молитовний фронт» особисто очолив Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

18-го травня у свято Переполовення П’ятдесятниці він звершив Божественну літургію у храмі святителя Миколая у Пеньківці. А 21-го травня, у день пам’яті святого апостола і євангелиста Іоана Богослова служив у стінах Лаврівської церкви. Разом з ним співслужили священики Вінницько-Барської єпархії.

По завершенню Літургії та хресної ходи навколо храмів митрополит Симеон освятив прапори України та Вінницько-Барської єпархії, які були підняті на флагштоках біля храмів.

Владика Симеон подякував настоятелям наших храмів ієрею Анатолію Блащуку та Павлу Звіринському за їхню духовну підтримку людей у період випробувань.

Михайло Демченко висловив щиру вдячність Митрополиту Симеону за увагу до Стрижавської громади. Він зазначив, що таке наставництво вкрай важливе у часи, коли народ відстоює і свою землю, і свою українську незалежну церкву.