Створюємо комфортні умови для жителів громади

Дата: 30.05.2022 16:58

Фото без описуЧас активної допомоги фронту не вщухає, але паралельно органи виконавчої влади працюють і забезпечують життєдіяльність Стрижавської громади.

Команда відділу житлово-комунального господарства Стрижавської селищної ради зараз активно працює над літнім благоустроєм населених пунктів. Це насамперед викошування трави і бур'янів на ділянках комунальної власності, узбіччях доріг, дитячих і спортивних майданчиках, уздовж тротуарів, пішохідних зон, у парках і скверах.

Невдовзі продовжаться роботи з благоустрою у житловому масиві "Агромаш", а також на інших вулицях.

Водночас наші комунальники очищують зупинки громадського транспорту від сміття та незаконно розміщених оголошень, які псують естетичний вигляд.

Закликаємо всіх з повагою ставитись до праці комунальної служби і не додавати її працівникам зайвої роботи.