«Раннє втручання» - втрутимося в проблему раніше, ніж вона втрутиться в життя дитини!

Дата: 31.05.2022 12:19

Фото без описуПерші роки життя дитини є визначальними для росту та розвитку дитини і впливають на її майбутнє. Звісно, кожна дитина пізнає світ у своєму темпі й потребує різного обсягу підтримки з боку дорослих.

Проте важливо слідкувати за її розвитком, та в разі сумнівів - звертатись до спеціалістів. Раннє виявлення порушень розвитку та «раннє втручання» допомагає уникнути більш серйозних проблем у майбутньому.

У випадку, коли в дитини є порушення розвитку або є загроза їх появи, час є ще більш коштовним. Саме для того, щоби не лише такі діти, але й родини загалом якомога швидше отримали фахову допомогу та підтримку, і створена послуга «раннього втручання».

"Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації «Обрій» БЕЗКОШТОВНО надає цю послугу. Вона доступна родинам з дітьми від 0 до 4 років", - інформує Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна.

Запис на консультацію:

за тел. 067 545 77 20 (понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00) або e-mail: obriy_real@i.uа

Фахівці проведуть всебічну оцінку розвитку дитини; нададуть кваліфіковану консультацію; запропонують супровід сім'ї - щотижневі зустрічі в зручному для Вас та дитини середовищі (вдома, або в Центрі «Обрій»).

Послуга надається офлайн та онлайн.

Допомогти дитині з особливостями розвитку адаптуватися й поліпшити якість життя всієї сім’ї – основне завдання фахівців «раннього втручання».

Отже, цьогоріч позашкільні заклади освіти працюватимуть задля змістовного дозвілля на канікулах для місцевих та прибулих до нашої області дітей.