Стрижавчанин Артем Андрієнко переміг у відкритому шаховому турнірі серед дітей та дорослих

Дата: 01.06.2022 12:27

Фото без описуНа базі ДЮСШ № 6 Вінницького міського спорткомітету 29 травня фінішував відкритий шаховий турнір серед дітей та дорослих. Чемпіоном став юний стрижавчанин, кандидат у майстри спорту Артем Андрієнко, шахіст з інвалідністю. Він виграв усі 10 партій.

«Мотивація чи не найважливіше в перемозі! Усі виграні кошти Артьом задумав перерахувати ЗСУ! Це його вклад у нашу спільну перемогу!», - зазначила мама Артема в соціальній мережі Facebook.

Турнірна таблиця і подробиці тут: http://chess-results.com/tnr641498.aspx?lan=11&art=4

Вітаємо нашого юного переможця з перемогою та бажаємо високих успіхів у навчанні та нових перемог, як у спорті, так і у житті.