Переселенці та жителі громади знову отримали гуманітарну допомогу

Дата: 06.06.2022 09:21

Фото без опису

Через запеклу російсько-українську війну багато переселенців знайшли прихисток у Стрижавській громаді. Кожна вимушено переселена родина, яка нині мешкає у Стрижавській громаді, пережила страх, стрес, ризикований шлях з-під обстрілів.

Натепер маємо майже тисячу зареєстрованих ВПО з Києва, Миколаєва, Донецька, Луганська, Запоріжжя, Маріуполя, Бучі, Ірпеня, Херсона.

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко спільно з волонтерами та благодійниками допомагають людям адаптуватися на новому місці і забезпечувати усім необхідним.

Днями до Стрижавської громади завітала команда Церкви євангельських християн-баптистів з США, Румунії та України. Американська місія "Збережи життя" орієнтована на підтримку тих, хто нині у скрутному становищі.

Вони поспілкувалися з родинами, які вимушено пкинули свої домівки. Одна сім’я з Маріуполя довгий час ховалися у власній квартирі за правилом "двох стін" — надіялися, що будинок вистоїть. Переконати людей залишити житло змогли лише воїни ЗСУ. І вже за кілька днів ворожі снаряди повністю зруйнували конструкцію. Зараз сім'я у безпеці, під опікою Стрижавської громади. Але від минулого життя не лишилося навіть сліду.

80 продуктових наборів передано внутрішньо переміщеним особам та 10 наборів жителям громади, котрі опинились у складних життєвих обставинах. Разом з продуктами харчування забезпечили людей засобами гігієни та ліками.

Очільник громади подякував усім, хто допомагає та підтримує! Така співпраця вкрай необхідна і громаді, й Україні!