Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 23.06.2022 10:28

22 червня під головуванням голови Стрижавської територіальої громади Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

В рамках засідання розглянули та затвердили питання, що стосуються соціального захисту населення, фінансів та бюджету, цивільного захисту та захисту дітей.

Члени виконкому підтримали внесення змін до рішення 29 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 18 «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Схвалили звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта–рішення Стрижавської селищної ради від 01 липня 2020 року №1 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Стрижавської селищної ради на 2021 рік».

Також члени виконавчого комітету внесли зміни до  Переліку об’єктів комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади, приміщення яких зараховуються до фонду захисних споруд, як найпростіших укриттів.

Також вирішили зареєструвати зміни та доповнення до Колективного договору комунального закладу «Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області» на 2022 – 2025 роки.

Члени виконкому схвалили усі проєкти рішень, які були винесені на порядок денний.