Позачергова 46 сесія Стрижавської селищної ради 8 скликання

Дата: 23.06.2022 12:41

Фото без опису22 червня під головуванням голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка відбулась позачергова 46 сесія Стрижавської селищної ради 8 скликання. На порядок денний було винесено 12 питань.

Ухвалили звернення депутатів Стрижавської селищної ради 8 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, жителів Стрижавської територіальної громади про засудження збройної агресії російської федерації проти України та підтримку територіальної цілісності і незалежності України.

Вирішили взяти до відома План дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування під час збройної агресії Російської Федерації проти України, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2022 року № 265-р. Також забезпечити організацію та здійснення розроблення узгодженого з Вінницькою районною військовою адміністрацією плану заходів в умовах загрози окупації території Стрижавської селищної територіальної громади збройними силами Російської Федерації, оточення (блокування) населених пунктів.

Затвердити Тимчасову структуру та чисельність апарату Стрижавської селищної ради, її виконавчих органів, з метою забезпечення здійснення селищною радою та її виконавчим комітетом, встановлених законодавством повноважень в умовах окупації території Стрижавської селищної територіальної громади, оточення (блокування) її населених пунктів збройними силами Російської Федерації.

Ухвалили нову редакцію додатків 1, 2, 3 затверджених рішенням 9 сесії Стрижавської селищної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року №33 «Про структуру закладів  дошкільної освіти Стрижавської селищної ради».

Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.