Михайло Демченко: Саме у Конституції визначено вектор розвитку держави

Дата: 28.06.2022 09:00

Фото без описуЗ Днем Конституції України, дорога громадо!

Чи може людина у цивілізованому світі жити без паспорта, який ідентифікує її з-поміж інших громадян? Чи може держава існувати без свого головного документа? Відповідь очевидна!

Конституція — не просто зафіксований на папері комплекс правових норм. ЇЇ значення не декларативне, а реальне. Саме у Конституції визначено вектор розвитку держави: бути цілісною і демократичною, поважати рівність людей, захищати права кожного і кожної на життя, освіту, самореалізацію.

З Конституцією України світові партнери звіряють зараз наші дії під час захисту кордонів від російського вторгнення. Адже Основний закон чітко окреслює територіальні межі країни і заперечує будь-яку сепарацію.

Тож вивчаймо Конституцію! Не лінуймося глибше досліджувати її розділи. Вони — про нас із вами, про сьогодення і майбутнє!

Щиро — Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади