Жителя Пеньківки привітали з 90-річчям

Дата: 28.06.2022 14:48

Фото без опису26 червня свій 90-річний ювілей відзначив житель села Пеньківка – Головчук Григорій Євтухович.

Привітати ювіляра із поважною датою завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради Ольга Тютюнник та староста Пеньківського старостинського округу Ірина Лісова.

Ювіляру подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю. Побажали міцного здоров’я, миру, бадьорості та злагоди в оселі.

Життєвий шлях пана Григорія був нелегким та тернистим. Народився 26 червня 1932 року в селі Пеньківка. Пережив повоєнні роки, голодомор, революції. З 10 років розпочався трудовий шлях, усе своє життя працював в місцевому колгоспі на пилорамі.

Григорій Євтухович разом із дружиною Ганною Миколаївною народили та виростили донечку, тішаться двома внуками.

На адресу ювіляра прозвучало ще багато теплих і зворушливих слів. Привітати іменинника зібралась велика родина, друзі, сусіди, і це є найбільшою радістю для ювіляра.

Довгожитель подякував за вітання гостям , він охоче розповідав про свій життєвий шлях, побажав кожному з присутніх усіляких гараздів, довголіття при доброму здоров’ї та настрої.