Психологічна допомога дітям в умовах війни

Дата: 29.06.2022 15:43

Фото без описуВперше Стрижавська громада провела захід у співпраці з проєктом "Поруч", який є новою спільною ініціативою Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ.

Дітей привітав селищний голова Михайло Демченко. Він подякував команді «ПОРУЧ» за організацію проєкту в нашій громаді та висловив сподівання на продовження співпраці.

Майже 25 діток пільгової категорії змогли з користю для себе провести час на території Стрижавського ліцею №1. Малеча сама обирала заняття за інтересами.

Можна було попрацювати з психологом, пограти у рухливі ігри під керівництвом спортивних тренерів, зайнятись малюванням, створити композицію за допомогою кінетичного піску.

Зараз емоційна підтримка вкрай важлива для дітлахів, адже вони щодня внутрішньо проживають все, що відбувається навколо.