Пожежно-профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору щодо запобігання виникненню пожеж

Дата: 01.07.2022 13:56

Фото без описуСьогодні, 01 червня інспекторським складом Вінницького РУ та представниками Головного управління ДСНС України у Вінницькій області разом з представниками Пеньківського старостинського округу Стрижавської ТГ та відділу соціального захисту та соціального забезпечення Стрижавської ТГ здійснено інформаційно-роз'яснювальну роботу з місцевими жителями с. Пеньківка, с. Підлісне та с. Супрунів. Із жителями проведено інструктажі та інформаційно-роз`яснювальну роботу на такі теми:
- першочергові дії населення у разі знаходження вибухо-небезпечних предметів ;
- основні правила безпечної поведінки на водних об'єктах;
- правила пожежної безпеки в побуті;

Для проведення даного заходу було задіяно 26 чоловік особового складу та 22 представника з Пеньківського  старостинського округу Стрижавської ТГ.

Здійснено 5 виступів в трудових колективах: КЗ "Пеньківський ліцей" Вінницького району Вінницької області; КЗ ЗДО (ясла-садок) "Колобок" с. Пеньківка Стрижавської селищної ради; амбулаторія ЗПСМ КНП" ЦПМСД Стрижавської ТГ "Стрижавської селищної ради"; філія Пеньківський клуб-бібліотека КНП "ЦКРтаД" Стрижавської ТГ Стрижавської селищної ради; Пеньківський старостинський округ Стрижавської ТГ, якими охоплено 28 працівників.

За результатами даного заходу було проінструктовано - 1000 чоловік, відпрацьовано домоволодінь - 900, розповсюджено друкованої продукції - 1200 листівок. Також охоплено 28 громадян, які відносяться до "групи ризику", а саме:
- особи похилого віку та одинокі;
- багатодітні родини.