Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Стрижавської с/р «Про затвердження Порядку приватизації об’єктів права комунальної власності Стрижавської СТГ (мала приватизація)»

Дата: 07.07.2022 14:20

Розробник регуляторного акта: відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради.

Проект рішення сесії Стрижавської селищної ради «Про затвердження Порядку приватизації об’єктів права комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади (мала приватизація) розроблено відповідно до частини 5 статті 7, частини 7 статті 11, частини 2 статті 18 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Даним проектом рішення сесії затверджується Порядок приватизації об’єктів права комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади (мала приватизація), в тому числі Порядок подання та розгляду заяв про включення об’єктів права комунальної власності до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації та Порядок надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого нерухомого майна Стрижавської селищної територіальної громади.

Прийняття регуляторного акта забезпечить:

- підвищення ефективності використання комунального майна Стрижавської селищної територіальної громади, створення конкурентного середовища, залучення інвестицій з з метою забезпечення соціально-економічного розвитку територіальної громади;

- реалізації права територіальної громади ефективно користуватися і розпоряджатися в своїх інтересах майном, що її належить;

- забезпечення прозорості дій органу місцевого самоврядування при вирішенні питань, пов’язаних з приватизацією об’єктів права комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади шляхом встановлення конкретного порядку;

- забезпечення впровадження сучасних технологій продажу об’єктів відчуження комунальної власності на аукціонах в електронній формі;

- запровадження єдиного механізму, згідно з яким потенційним покупцям надається можливість у встановленому законодавством порядку за єдиними уніфікованими формами подавати заяви про включення об’єктів права комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади до переліку об’єктів малої приватизації, що підлягають приватизації;

- запровадження механізму ефективного використання комунального майна під час здійснення орендарем невід’ємних поліпшень;

- збільшення потенційних джерел надходжень фінансових ресурсів до місцевого бюджету.

Інформація про спосіб оприлюднення:

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Стрижавської селищної територіальної громади за адресою: https://stryzhavska-rada.gov.ua. у розділі «Регуляторна діяльність».

Поштова та електрона адреса розробника для відправки зауважень та пропозицій:

відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради, 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7, e-mail:  stryzhavka@ukr.net, телефон (0432) 62-34-11.

Інформація про строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту:

пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються протягом місяця з дня оприлюднення.

Інформація про спосіб надання зауважень та пропозицій до проекту:

пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта просимо надавати одним із зручних видів передачі інформації:

відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Стрижавської селищної ради 23210, Вінницька область, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, буд. 7, телефон (0432) 62-34-11, e-mail:  stryzhavka@ukr.net

Зауваження та пропозиції надсилати електроною та звичайною поштою.