Дитячий садочок «Казка» у Стрижавці знову приймає діток

Дата: 07.07.2022 14:40

Фото без описуВідкрито корпус по вулиці Алеї. Батьки малечі неодноразово зверталися до селищної ради з проханням відновити роботу закладу.

Ключовим моментом стало облаштування тимчасового укриття у підвальному приміщенні "Казки".

Щоби простір був безпечним і комфортним, там провели ремонтні роботи: пошпаклювали і пофарбували стіни , привели до ладу стелю та підлогу, провели освітлення, демонтували старі сходи і встановили нові. В укритті тепер є засоби дезінфекції, господарчий та технічний інвентар.

200 дітей з 8-ми груп вже зараз можуть відвідувати садочок.

Наразі тривають роботи у корпусі по вулиці Приміський, де також з'явиться облаштоване укриття.

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради продовжує опрацьовувати звернення щодо відкриття навчально-виховних закладів в інших населених пунктах громади. Тому просимо батьків виважено і з розумінням сприймати процес.

Безпека і комфорт дітей важливіші за решту життєвих нюансів! Спеціальна комісія вивчає усі фактори, які впливають на це: місце розташування садочка, кількість вихованців, наявність підвального приміщення і його стан.

"Я щиро бажаю, щоб жодне укриття ніколи не було використане за призначенням. Але допоки існують ризики, ми мусимо їх враховувати. З турботою про всіх маленьких жителів Стрижавської громад", - наголосив очільник громади Михайло Демченко на своїй сторінці у Фейсбук.