Юний шахіст Артем Андрієнко став золотим призером Міжнародного фестивалю

Дата: 08.07.2022 17:00

З 25 червня по 2 липня у Кракові (Польща) відбувався Міжнародний Шаховий фестиваль XI MI?DZYNARODOWE MISTRZOSTWA KRAKOWA. У фестивалі взяв участь 13-річний стрижавчанин Артем Андрієнко. Разом з ним в одній групі боролися за призове місце 87 учасників з 9 країн світу ( Україна, Польща, Італія, Словаччина,  Німечинна, Данія, Кувейт, Сполучені Штати Америки, Франція), всього у фестивалі взяли участь 251 учасник, з 19 країн світу. Чудову гру продемонстрував наш юний шахіст Артем, він був 7-ий за стартовим списком відповідно рейтингу. Він завершив турнір першим, набравши 9 балів з 9-ти партій і додавши 105 пунктів до рейтингу FIDE та став Золотим призером фестивалю.

Артемові всього 13 років. Він — учень Стрижавського ліцею №1. За шахівницею щодня проводить по 3-4 години. Цим видом спорту займається у Вінницькій дитячій спортивній школі з дев’ятирічного віку. Уже взяв участь у понад сотні різноманітних турнірів і змагань.

Артем отримав дві золоті медалі. Одну в загальному заліку, а другу — за перше місце у віковій категорії «до 14 років».

Голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко привітав юного спортсмена з перемогою.

«Будувати стратегію і покроково втілювати її ти уже вмієш. Бажаю, щоб аналітичні здібності та наполегливість обов’язково принесли успіх в майбутньому. Ти  - гордість громади. Дякую батькам за виховання талановитого сина.» - наголосив очільник громади.

Сподіваюсь, що символічна нагорода від Стрижавської громади у розмірі 5000 гривень посприяє організації корисного і безпечного літнього дозвілля нашого чемпіона.

Чекатимемо від Артема наступних виграшних комбінацій та спортивних тріумфів.