Члени виконкому розглянули ряд важливих питань громади

Дата: 15.07.2022 11:41

Фото без опису13 липня 2022 року під головуванням голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

В рамках засідання розглянули та затвердили питання, що стосуються соціального захисту населення, фінансів та бюджету, цивільного захисту та захисту дітей.

Члени виконкому підтримали внесення змін до рішення 29 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 18 «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Заслухали звіт начальника загального відділу апарату селищної ради Олександра Вдовика щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті селищної ради за  І півріччя 2022 року.

Він зазначив, що протягом І півріччя 2022 року до виконавчого комітету селищної ради надійшло 423 звернень громадян, у яких порушено 427 питань. З загальної кількості звернень 79,6%  вирішено позитивно, на всі інші звернення надані роз’яснення.

Підтримали проєкт рішення про утворення тимчасової робочої групи для здійснення огляду об’єктів фонду захисних споруд на території Стрижавської селищної територіальної громади.

Затвердили Положення про порядок обробки та захисту персональних даних у апараті Стрижавської селищної ради, її виконавчому комітеті та виконавчих органах селищної ради.

Внесли зміни та доповнення до колективних договорів:

• КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колобок» села Пеньківка Стрижавської селищної ради» на 2022-2025 роки.
  • КЗ «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» села Сосонка Стрижавської селищної ради» на 2022-2025 роки.

З метою підвищення громадської свідомості, рівня правової культури та поінформованості населення щодо форм, проявів, причин, наслідків, заходів запобігання та протидії торгівлі людьми, виконавчий комітет селищної ради вирішив забезпечити функціонування на території громади інформаційно-консультативних пунктів з питань протидії торгівлі людьми «ПротиДій торгівлі людьми!».

Члени виконкому схвалили усі проєкти рішень, які були винесені на порядок денний.