Відбулось засідання чергової 47 сесії селищної ради

Дата: 15.07.2022 15:12

14 липня під керівництвом селищного голови Михайла Демченка відбулось засідання чергової 47 сесії 8 скликання. Депутати розглянули 23 питання порядку денного.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, які загинули 14 липня 2022 року від ракетних ударів у місті Вінниці.

Народні обранці підтримали проєкт рішення про встановлення місцевих податків і зборів на території Стрижавської селищної територіальної громади, а також внесли зміни до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2022 рік.

Затвердили рішення виконавчого комітету селищної ради та розпорядження селищного голови прийнятих в міжсесійний період 2022 року, а також договорів підписаних селищним головою у міжсесійний період.

Погодили Порядок приватизації об’єктів права комунальної власності Стрижавської селищної територіальної громади (мала приватизація).

Затвердили нову редакцію Регламенту ЦНАПу та проєкт щодо утворення пересувного віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАПу Стрижавської селищної ради.

Також затвердили проєкти рішень щодо розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування артезіанських свердловин на території Стрижавської територіальної громади с. Мізяківські Хутори  та с. Переорки Вінницького району Вінницької області.

Також розглянули земельні питання, які безпосередньо стосуються жителів громади.

Усі питання порядку денного були ухвалені депутатами селищної ради.