З Днем української державності!

Дата: 28.07.2022 09:00

Сьогодні вперше відзначаємо День української державності. В умовах повномасштабних бойових дій робимо акцент на важливій історичній пам'яті.

Українська державність має понад тисячолітню історію.
Вона увібрала в себе досвід багатьох поколінь.
У ній — звитяга воїнів, самобутні традиції народу, гіркота боротьби за незалежність і радість здобуття законного права на унікальний вибір.

Тоді, коли столиці північного сусіда ще не існувало на мапах, Київ уже був центром великої сильної держави. І, приймаючи стратегічне рішення про Хрещення Руси-України, князь Володимир знав, якого шляху бажає своєму народові.
Цивілізованого, прогресивного, вільного.

Не змінюймо цього напрямку! Цінуймо нашу державність! На рівні рідної громади — гуртуючись, шануючи закони і оберігаючи історичну спадщину.
Слава Україні!