На війні загинув ще один наш земляк - Василь Ляшко з Мізяківських Хуторів

Дата: 02.08.2022 21:30

Кривава війна забрала життя ще одного нашого земляка — Василя Ляшка з Мізяківських Хуторів. Про це повідомив голова Стрижавської громади Михайло Демченко на своїй сторіннці у Фейсбук.

У середу, 3 серпня, о 17:45 маємо зустріти загиблого героя живим коридором.

Шикуємося від центру села до домівки воїна по вулиці Кармалюка.

Василь Іванович — випускник Мізяківсько-Хутірської школи. Пізніше навчався у Вінницькому ЦПТО №1. Працював у Стрижавській виправній колонії, а згодом — у військових частинах.

Був щирим, справжнім патріотом. У 2014-му пішов боронити українську землю в зоні АТО.

Від перших днів повномасштабного вторгнення приєднався до побратимів на фронті. Служив у 131-му окремому розвідувальному батальйоні, 59-ій окремій мотопіхотній бригаді, 110-ій окремій бригаді територіальної оборони у Запорізькій області.

Командир відділення розвідувального взводу механізованого батальйону військової частини А4007, прапорщик, мужня цілеспрямована людина.

В Авдіївці 28-го липня потрапив під артилерійсько-мінометний обстріл, з якого, на жаль, не вийшов живим.

Всього лиш місяць не дожив до свого 45-го дня народження. Удома на Василя Івановича чекали батько, дві донечки, семирічний син та восьмимісячний онук, яким молодий дідусь так і не встиг натішитись.

Співчуваємо рідним і розділяю їхній біль від втрати!

Просимо вас, дорога громадо, зібратися разом для зустрічі загиблого воїна!

Час і місце поховання повідомимо додатково.

Герої не вмирають! Пам'ять про них вічна!