Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів для учнів та працівників закладів освіти громади

Дата: 03.08.2022 17:01

Фото без описуНині Україна є країною з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними предметами у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей, чоловіків та жінок внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами на територіях проведення бойових дій. В першу чергу, це залишені в деокупованих містах та селах міни, а також небезпечні предмети, що потрапили в неконтрольований обіг по всій території країни. Тому інформування та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, набуває все більшої актуальності.

1 серпня інструкторами ГО "Асоціація саперів України" в рамках проєкта "Розвиток потенціалу EORE в Україні", який реалізується у партнерстві з MAG Ukraine, було проведено навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів для учнів та працівників закладів освіти Стрижавської територіальної громади.

З дітьми проводились цікаві квести для кращого засвоєння матеріалу, з дорослими – інтерактивні навчальні сесії з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.

Завдання занять:
1.    Надати всім учасникам навчання перевірену інформацію щодо мін і вибухонебезпечних предметів та їхніх різновидів.
2.    Змінити поведінку дітей і дорослих на безпечну та збереження життя і здоров’я наших співгромадян.
3.    Сформувати необхідні компетентності у педагогічних працівників для ефективної передачі знань щодо загроз від мін та ВНП, а також навичок безпечної поведінки жителям громади.