До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 10.08.2022 12:38

Фото без опису11 серпня 2022 року в Стрижавській територіальній громаді відбудеться виїзний прийом громадян для внутрішньо переміщених осіб за участі начальника Вінницької районної військової адміністрації Віталія Урдзіка, заступників начальника – Юлії Олійник та Олени Футуймаc.

До участі запрошені керівництво громади, представники сімейної медицини, центру зайнятості, пенсійного фонду, соціального захисту населення та служби у справах дітей.

10.00 год. – прийом громадян біля Стрижаської селищної ради за адресою: смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 7 (парковка біля «Лайму»);

11.30 год. – прийом громадян на площі перед будинком культури за адресою: с. Мізяківські Хутори, вул.Пушкіна, 8А.

12.30 год. – прийом громадян на площі перед Сосонським ліцеєм за адресою: с. Сосонка, вул.Корольова, 1.