Привітання Михайла Демченка з Днем молоді

Дата: 12.08.2022 10:00

Фото без описуЦьогоріч ми відзначаємо День молоді у серпні, синхронно з іншими країнами Європи.

На жаль, не святкуємо у звичному форматі, адже війна забрала можливість жити та спілкуватись спокійно.

І наша молодь змінила свої пріоритети. Вона на фронті, у волонтерських центрах, гуманітарних хабах, медичних установах.

Спостерігаючи за молодими людьми Стрижавської громади, щоразу дивуюся їхньому завзяттю, енергії, патріотизму, умінню мислити стратегічно і взаєдіяти у команді з більш старшими людьми.

За вами, молодими, майбутнє!

Нехай воно буде мирним і радісним!

Ви будуватимете нашу чудову громаду та рідну Україну на принципах демократії, рівності, найвищих людських цінностей!

Щиро - Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади